ARVONTA: Voita pääsylippu Ruokamessuille Helsingin Messukeskukseen!
*mainos yhteistyössä Ruokamessut
Ruoka 2026 -messut järjestetään Helsingin Messukeskuksessa 24.-26.4.2026
ja tämä on ihana mahdollisuus kaikille ruoan ystäville! Nyt saan arpoa kahdelle onnekkaalle pääsylipun tuleville ruokamessuille Helsingin Messukeskukseen – luvassa tulee olemaan herkullisia makuja, inspiroivia ideoita ja upeaa tunnelmaa.
Näin osallistut arvontaan:
- Tilaa INDIVUE-uutiskirje sivun alareunasta
- Kommentoi tähän postaukseen alle, mikä on suosikki ruoka-aiheinen postaukseni – löydät ruoka-aiheisia postauksiani täältä tai tunnisteen ruoka alta.
Vinkki: Tulet löytämään vielä uusia herkullisia ideoita, kun julkaisen jutun Ruoka-messuille osallistuvista brändeistä!
Osallistumisaikaa lippuarvontaan on 21.4.2026 klo 23:59 Suomen aikaa asti ja arvonta suoritetaan ja liput toimitetaan voittajille henkilökohtaisesti sähköpostilla annettuun osoitteeseen seuraavana päivänä 22.4.2026.
Onnea arvontaan ja herkullisia hetkiä kaikille! 💛
Lue myös tuore artikkeli Ruokamessujen brändejä Makutestissä!
Siljan buffa aiheinen postaus
Intialaisesta ruokapaikat kertova juttu
Pariisilaiset krepit
Teemabuffa -aiheinen postaus
Ylellinen viikonloppu Helsingissä Hotelli Gran Hansassa
Silja Linen teemabuffet -postaus oli mielenkiintoinen ja itselle relevantti! <3
Ruokamessujen brändit makutestissä
Intialainen stoori 🙂
Tomaatti-mozzarella -salaatti!
Ruokamessujen brändit makutestissä oli mielenkiintoinen ja ajankohtainen!
Ruokamessujen brändit makutestissä
Kiitos kaikille tilaajille ja tilauksen vahvistaneille, jotka osallistuivat arvontaan. Onnetar suosi Satua ja Ollia ja liput on toimitettu teille sähköpostilla. Mukavia Ruokamessuja! (Samanaikaisesti Messukeskuksessa myös Lemmikki-messut ja Lapsi-messut ja pääsylippu oikeuttaa sisäänpääsyn myös näihin!)
Hyviä kahviloita Tallinnassa