Viking XPRS -laivan ruokailuvälineet
|

ARVONTA: Voita pääsylippu Ruokamessuille Helsingin Messukeskukseen!

*mainos yhteistyössä Ruokamessut

Ruoka 2026 -messut järjestetään Helsingin Messukeskuksessa 24.-26.4.2026

ja tämä on ihana mahdollisuus kaikille ruoan ystäville! Nyt saan arpoa kahdelle onnekkaalle pääsylipun tuleville ruokamessuille Helsingin Messukeskukseen – luvassa tulee olemaan herkullisia makuja, inspiroivia ideoita ja upeaa tunnelmaa.

Näin osallistut arvontaan:

  1. Tilaa INDIVUE-uutiskirje sivun alareunasta
  2. Kommentoi tähän postaukseen alle, mikä on suosikki ruoka-aiheinen postaukseni – löydät ruoka-aiheisia postauksiani täältä tai tunnisteen ruoka alta.

Vinkki: Tulet löytämään vielä uusia herkullisia ideoita, kun julkaisen jutun Ruoka-messuille osallistuvista brändeistä!

Osallistumisaikaa lippuarvontaan on 21.4.2026 klo 23:59 Suomen aikaa asti ja arvonta suoritetaan ja liput toimitetaan voittajille henkilökohtaisesti sähköpostilla annettuun osoitteeseen seuraavana päivänä 22.4.2026.

Onnea arvontaan ja herkullisia hetkiä kaikille! 💛

Lue myös tuore artikkeli Ruokamessujen brändejä Makutestissä!

Samankaltaiset artikkelit

13 Kommenttia

  1. Kiitos kaikille tilaajille ja tilauksen vahvistaneille, jotka osallistuivat arvontaan. Onnetar suosi Satua ja Ollia ja liput on toimitettu teille sähköpostilla. Mukavia Ruokamessuja! (Samanaikaisesti Messukeskuksessa myös Lemmikki-messut ja Lapsi-messut ja pääsylippu oikeuttaa sisäänpääsyn myös näihin!)

Vastaa

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.